Про нас

Страви на вуглях! Наше меню із задоволенням оцінять м'ясоїди, вегетаріанці і просто любителі смачно поїсти!  Хоспер (Josper) - це закрита іспанська піч, яку топлять деревним вугіллям та яка зберігає перевагу живого вогню. За своєю технологією хоспер - є унікальним поєднанням грилю і традиційної печі в одному виробі. Важливою перевагою печі "Хоспер" є висока температура (500°С) усередині печі: тепло рівномірно розподіляється і підтримується протягом тривалого часу, що дозволяє максимально швидко приготувати страву і при цьому повністю зберегти неповторний смак, і вітамінно-мінеральний склад продуктів. Після приготування в "Хоспері" м'ясо та риба набувають фантастичного смаку. Ласкаво просимо!

Бенкети

Наш заклад може прийняти гучну компанію з 32 людей, але ми можемо організувати фуршет на більшу кількість людей. Це точно зручно для святкування днів народжень, бенкетів і невеликих корпоративів. Також заклад зручний для товариських переглядів спортивних подій та інших трансляцій. Літня тераса розрахована на 48 місць.

Фото

Для того, щоб познайомитись з нашим рестораном,
просто перейдіть за посиланням

3D панорама

Перегляньте, будь ласка, наші панорами

Відео

Найпростіший спосіб відкрити для себе наш ресторан

Команда

Дружня команда Львівського холдингу "Акурат"  здатна за короткий час здійснити великі проекти з найбільшою ефективністю! Ласкаво просимо оцінити всі наші досягнення!

Контакти

Хоспер-паб

Адреса

м. Львів, вул. Костюшка, 6

Телефони

вул. Костюшка, 6 +38 (097) 461 98 87

Email

pubkogut@gmail.com

Графік роботи

11:00 – 23:00

Зворотній зв′язок
* Напишіть нам і наш менеджер зв′яжеться з Вами найближчим часом