Про нас

Перший у Львові ресторан імпровізацій "Грушевський cinema&jazz" – це мистецький центр з щоденними інструментальними імпровізаціями, переглядами популярного кіно, концертами наживо, виставками живопису, фотографій, ретро кіноафіш, презентаціями та читальнею. Концепція закладу поєднує в собі мистецькі події та програми з класичним форматом ресторану. 28 вересня 2012 року відбулась презентація унікального для Львова ресторану імпровізацій "Грушевський cinema&jazz", розташованого в будинку одного з перших львівських кінотеатрів "Корсо". Презентація була приурочена 100-річчю з дня відкриття найулюбленішого для багатьох поколінь львів’ян кінотеатру, 1912р. За перші місяці гостями та організаторами заходів в ресторані стали відомі актори, музиканти, дизайнери: Ніна Матвієнко, гурт "Даха Браха", Арсен Мірзоян, Оксана Караванська, Піккардійська терція. "Грушевський cinema&jazz" – це ресторан з європейською та авторською кухнею. В ресторані подаються львівські натуральні настоянки і коктейлі на основі настоянок. Атракцією ресторану є незвична телефонна будка, яка створює ефект реальної присутності, наприклад, на футбольному матчі, вокзалі чи в лісі! Таких звукових шумів є 11, чого цілком достатньо для веселого розіграшу або навіть переконливого доказу, але так чи інакше – це варто спробувати особисто! 

 

 

Програма

Бенкети

Зручне зонування ресторану "Грушевський cinema & jazz" дозволяє проводити заходи різноманітного формату: презентації, бенкети, фуршети, семінари, корпоративи та концерти до 200 осіб.

Приміщення розташовані на двох рівнях і дозволяють комфортно розмістити 70 гостей в кожному залі. Також наявний окремий танцювальний майданчик. Перед закладом є невеликий паркінг та літня тераса на 40 гостей. До Ваших послуг також комплект звукового та мультимедійного обладнання, який дозволяє проводити концерти та виступи на найвищому рівні.

Фото

Для того, щоб познайомитись з нашим рестораном,
просто перейдіть за посиланням

3D панорама

Перегляньте, будь ласка, наші панорами

Відео

Найпростіший спосіб відкрити для себе наш ресторан

Команда

Успіх будь-якого ресторану починається з цікавої ідеї, підтримується належною реалізацією та розвивається однодумцями.

Контакти

Ресторан імпровізацій cinema&jazz

Адреса

м. Львів, пр. Шевченка, 28

Телефони

+38 (032) 236 04 25
+38 (098) 676 46 00

Email

andrea26@ukr.net

Графік роботи

пн-чт, нд з 9:00 – 24:00; пт, сб з 9:00 – 2:00

Зворотній зв′язок
* Напишіть нам і наш менеджер зв′яжеться з Вами найближчим часом

</p>